משרד עורכי דין אלקוצר, עזריה תמיר הנו משרד עורכי דין שמתמחה במשפט אזרחי מסחרי. המשרד מייצג לקוחות פרטיים, עסקים ותאגידים ונותן מעטפת כוללת ברמת One Stop Shop לכל האספקטים של המשפט האזרחי מסחרי, משלב הקמת העסק, ביצוע הסכמי המייסדים, רישומו כישות משפטית ועד ליווי שוטף בכל עניין שעל הפרק לאורך כל חיי העסק. 

ליטיגציה ברמה גבוהה

במציאות של הג'ונגל העסקי בישראל (צ'קים חוזרים, הפרת הסכמים, מחלוקות וסכסוכים בין שותפים), לעיתים אין מנוס מפניה לערכאה משפטית וניהול תביעה. אחד מתחומי ההתמחות של המשרד, היא הליטיגציה המסחרית על כל מאפיינה ובכל הערכאות הרלוונטיות (כולל במקרה של פניה למסלול של גישור או בוררות). השירות ללקוחות בתחום הליטיגציה, כולל ייצוג וטיפול בתביעות אזרחיות, עתירות מנהליות, תביעות כספיות, תביעות כנגד רשות מקרקעי ישראל, בקשות לצווי מניעה ולסעדים הצהרתיים.

נדל"ן ומקרקעין

לאור התפקיד שתחום הנדל"ן ממלא בכלכלה הישראלית, המשרד שלנו עוסק באופן רחב בליווי עסקאות נדל"ן וקבוצות רכישה, כמו גם באספקטים אחרים הנוגעים לתחום הנדל"ן והמקרקעין כגון הגשת עררים והתנגדויות לוועדות התכנון או פינוי יד ממקרקעין. בנוסף, למשרד יש התמחות והבנה גדולה בכל הסוגיות הנוגעות למיסוי מקרקעין שבעקבות הרפורמות בחוקי המיסוי, הפך לנקודה רגישה וקריטית בהרבה עסקאות נדל"ן.

סיגל עזריה תמיר - עורכת דין, נוטריון ומגשרת מוסמכת

סיגל עזריה תמיר הינה חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1997. בתקופה של 23 שנים, בהם היא עוסקת בעריכת דין, בנתה לעצמה מוניטין של מומחית בתחום האזרחי מסחרי. עורכת הדין עזריה תמיר מרבה לעסוק בתיקים מתחום הנדל"ן, והחוזים והיא בעלת ניסיון עשיר של ניהול תיקים בבית המשפט.

בנוסף, מחזיקה עו"ד סיגל עזריה תמיר ברישיון נוטריון, היא עוסקת בגישור עסקי ומשפחתי ומשמשת כבוררת מטעם המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.

Untitled design - 2021-12-06T142112.955.png

איריס אלקוצר - עורכת דין, נוטריון ומגשרת מוסמכת

איריס אלקוצר עוסקת מזה שנים רבות בתחום האזרחי מסחרי. במקביל לעבודתה כעורכת דין היא גם שימשה כמרצה למשפטים במכללה למנהל. 

עורכת הדין איריס אלקוצר מתמחה בתחום הנדל"ן, מיסוי מקרקעין עריכת חוזים, ובעלת ניסיון עשיר של ניהול תיקים בערכאות משפטיות מגוונות וניהול משא ומתן.. 

בנוסף, עו"ד איריס אלקוצר מחזיקה ברישיון נוטריון ועוסקת בגישור המשפחתי.

8.jpg